سفارش آیتم

خرید ایتم بازی ها

برای خرید ایتم بازی ها مورد نظر خود کافیست با ما در ارتباط باشید تا در کمتر از 30 دقیقه ایتم بازی مورد نظر شما برای شما فعال شود .

سفارش آیتمبازی ها

همراه شما خواهیم بود . مشکل خود را با ما در میان بگذاریدcaptcha

خرید ایتم ها بازی ها و تحویل آنی :

برای خرید آیتم :

آیتم های مورد نظر خود را برای هر بازی که مد نظرتون میباشد را از طریق فرم ارسال پیام برای تیم پشتیبانی ارسال نمایید و در کمتر از 30 دقیقه برای شما پاسخ و قیمت و لینک خرید ارسال خواهد شد و دیگر نیازی نیست در تمامی سایت ها به دنبال آیتم مورد نظر خود باشید ، با این کار هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کرده اید .

(پس از ارسال فرم از طریق چت آنلاین با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید .)

آیتم بازی ها

آیتم بازی ها

آاتم بازی چیست ؟

به عنوان مثال شما در بازی Rainbow Six Siege نیاز به اسکین اسلحه و رنگ مورد علاقه خود برای اسلحه شخصیت خود دارید ، برای این کار میبایست اقدام به خرید آیتم مورد نظر خود نمایید و رنگ اسلحه مورد نظر خود را خریداری نمایید .

اگر به صورت شخصی برای خرید این آیتم با گیفت کارت ها و … اقدام نمایید با قیمت های بالایی روبه رو خواهید شد ، اما از طریق تیم اطلس دیزاین که سابقه 13 ساله در بخش سی دی کی بازی و گیفت کارت دارند میتوانید با بهترین قیمت و ضمانت و کمترین زمان اقدام به خرید نمایید .

چگونه ایتم بازی ها را خریداری کنیم ؟

آموزش خرید آیتم بازی ها

برای خرید ایتم نام بازی و نام ایتم و در صورت نیاز تصویر آیتم را از طریق فرم بالا ارسال و منتظر پاسخگویی همکارانم باشید . (پس از ارسال فرم از طریق چت آنلاین با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید .)

خرید ایتم و فعال سازی آن چقدر زمان میبرد ؟

پس از تایید آیتم شما و موجود بودن ان از طریق چت انلاین مشخصات اکانت خود را برای تیم پشتیبانی بخش فروش و فعالسازی ارسالکرده و در کتر از 30 دقیقه خرید شما ثبت و فعالسازی میشود .