خرید بازی Forza Horizon 4 نسخه استیم

خرید بازی Forza Horizon 4 نسخه استیم

خرید بازی Forza Horizon 4 نسخه استیم

پس از سال ها انتظار دیگر تمامی گیمران پلتفرم استیم نیز میتوانند به راحتی از بازی Forza Horizon 4 استیم بهره مند شده و این بازی جذاب و خفن را که بهترین بازی ریسینگ جهان میباشد را تحت پلتفرم قدرتمند استیم با ریجن های مورد نظر خود خریداری و همان لحظه به بازی بپردازند.

خرید بازی Forza Horizon 4 نسخه استیم :

برای خرید سی دی کی اورجینال بازی Forza Horizon 4 نسخه استیم از وب سایت تخصصی گیمینگ گیفت کارت گو اینجا کلیک کنید.

نحوه خرید سی دی کی اورجینال بازی Forza Horizon 4 استیم چگونه میباشد ؟

شما پس از ورود به وب سایت جدید مجموعه اطلس با عنوان گیفت کارت گو، روی انتخاب پلتفرم بازی کلیک کرده و سپس بین ویندزو و استیم گزینه استیم را انتخاب میکنید، با این انتخاب قیمت ها بر حسب پلتفرم استیم تغییر کرده و شما میتوانید با ارزانترین قیمت در کشور بازی فورزا هاریزون 4 را بر روی نسخه استیم خریداری سپس بازی کنید.

سی دی کی اورجینال بازی Forza Horizon 4 نسخه استیم

مایکروسافت اعلام کرده است که در تاریخ 19 اسفند ماه 1399 9 مارچ 2021 بازی فورزا هاریزون 4 بر روی پلتفرم استیم برای گیمران پی سی منتشر خواهد شد و بدیهی است که تمامی گیمران پی سی که منتظر این بازی بودند همچنان شروع به خرید اینب ازی جذاب کرده و از آن لذت میبرند. جالب ترین بخش این موضوع آن است که نسخه استیم این بازی شامل قابلیت کراس پلی با نسخه ویندوز 10، تمام نسخه های کنسول ایکس باکس و سایر دستگاه‌های دارای Xbox Cloud Gaming خواهد بود. یان یکی از بهترین خدمتی هست که مایکروسافت به گیمران پی سی میباشد که به راحتی و با سرعت بالا به انجام بازی های مایکروسافت بپردازند.

شما هم هم اکنون برای خرید این بازی جذاب برای پلتفرم استیم با بهترین قیمت اینجا کلیک کنید.

توجه

خرید گیفت کارت آنی

وب سایت جدید مجموعه اطلس

گیفت کارت گو

wpChatIcon