شارژ اکانت پی پال

شارژ اکانت پی پال | شارژ اکانت Paypal

شارژ اکانت پی پال | شارژ اکانت Paypal مستقیما روی اکانت پی پال شما


توضیحاتی در رابطه با شارژ اکانت پی پال PAYPAL :

پی پال به کاربران خود اجازه می دهد در ابتدا به ساده ترین شکل ممکن و در زمانی کوتاه با اطلاعات شخصی و با استفاده از تنها یک ایمیل آدرس، برای خود یک حساب کاربری در وب سایت PayPal.com ایجاد نمایند. در ابتدای کار پی پال از شما می خواهد تا با اطلاعات واقعی نسبت به ایجاد اکانت اقدام نمایید اما در این مرحله کنترل خاصی را برای راستی آزمایی این اطلاعات انجام نمی دهد.

در ادامه توضیحات شارژ اکانت پی پال PAYPAL :

در مرحله بعد پی پال برای فعال سازی امکانات اکانت پی پال، از شما می خواهد تا با اتصال آن به یک حساب بانکی یا کارت اعتباری یا نقدی (مثل ویزا کارت یا مستر کارت) نسبت به وریفای (Verify) کردن اکانت پی پال خود اقدام نمایید. پس از وریفای شدن اکانت پی پال، شما می توانید مبالغ ارزی موجود در حساب بانکی خود (در یک کشور خارجی) یا موجودی ارزی کارت اعتباری یا نقدی خود را به پی پال انتقال دهید یا مستقیما از طریق اکانت پی پال موجودی حساب یا کارت را به یک اکانت پی پال دیگر منتقل کنید یا با آن خرید کنید .

چگونه شارژ اکانت پی پال PAYPAL خود را انجام دهیم :

شما برای شارژ اکانت پی پال Paypal خود کافیست تنها ایمیل اکانت پی پال خود را پس از خرید از طریق پشتیبانی سایت برای بخش فروش گیفت کارت اطلس ارسال کرده تا در کمترین زمان حساب اکانت پی پال شما به مقدار مورد نظر شما شارژ و برای شما فعال شود .

چقدر زمان میبرد تا اکانت پی پال PAYPAL شارژ شود ؟

تمامی خرید ها بین 1 الی 3 ساعت کاری زمان برده و در اسرع وقت خرید شما تکمیل و تقدیم شما میگردد .

توجه

خرید گیفت کارت آنی

وب سایت جدید مجموعه اطلس

گیفت کارت گو

wpChatIcon