شماره مجازی

شماره مجازی

شماره مجازی

شماره مجازی برای تلگرام | واتساپ ، ایران ، ترکیه ، آمریکا ، چین ، روسیه و سایر کشور ها

شماره های مجازی برای تلگرام واتساپ و …  مورد نظر خود را از هر کشوری که تمایل دارید تهیه کنید!

⛔️بدون محدودیت در استفاده از اپلیکیشن ها, همه نرم افزار ها از جمله تلگرام ، واتساپ ، اینستاگرام و…..

شمارهای مجازی برای تلگرام , واتساپ و اینستگرام

ویژگیهای منحصر به فرد اطلس دیزاین در فروش و واگذاری شماره های مجازی :
امکان خرید شماره های مجازی برای کشورها و مناطق مختلف دنیا از جمله کشورهای : روسیه – چین – تایلند – اوکراین – ترکیه – قزاقستان – کامبوج – ویتنام – آمریکا – هنگ کنگ – میانمار – انگلیس – مصر – استرالیا – برزیل – رومانی و شمارهای مجازی از ده ها کشور دنیا

هر شماره تنها به یک نفر واگذار می شود و بعد از فعال سازی آن شماره به سایرین ارائه نمی شود که این بهترین گزینه برای فعال سازی در نرم افزار تلگرام می باشد که دیگران همیشه با این مورد مشکل داشته اند !

 کمترین تعرفه در ارائه شماره های مجازی نسبت به سایرین

شماره های مجازی چیست؟

شماره های مجازی با توجه به اسم آن نشان دهنده آن است که این شماره وجود حقیقی نداشته و فقط به صورت مجازی فعال میباشد ولی در کارایی تمامی فعالیت های شماره های واقعی را انجام میدهد . شما به راحتی بدون نیاز به اوپراتور ها و… برای خرید گیفت کارت و سی دی کی و تمامی لایسنس ها از سایت های خارجی که نیاز به شماره تماس برای احراز هویت دارند استفاده نمایید . تیم اطلس با توجه به توانایی های خود در بخش خرید های ارزی و … این موقعیت را برای شما عزیزان فراهم کرده است که با توجه به آدرس های فیک مورد نظر شما شماره های مجازی هر کشور مد شما شمارا نیز در اختیارتان قرار دهد .

در صورت داشتن هرگونه سوال با پشتیبانی سایت اطلس در ارتباط باشید .

  با پشتیبانی آنلاین