مقررات

از اینکه ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.

لطفا در خرید محصول دقت فرمایید.

سفارشات شما بعد از خرید به شماره تماس و ایمیل شما ارسال میشود .

به دلیل نوسانات ارز , قیمت بعضی از محصولات در حال به روز رسانی میباشند لطفا قبل خرید محصول با ما تماس بگیرید , یا از طریق چت آنلاین ( پایین صفحه سمت راست) با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

وب سایت گیفت کارت اطلس دارای نماد اعتماد از رسانه های دیجیتال با کد شامد 1-1-747386-65-0-1 میباشد  , همچنین خرید ها و  پرداخت های شما تحت نظارت بانک مرکزی و توسط درگاه های پرداخت امن بوده پس نگران هزینه و خرید خود نباشید و آسوده خرید نمایید.

پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا کنسل کردن وجود ندارد.

شماره موبایل شما تاییدیه پیامکی خواهد شد و در صورت مغایرت پرداخت لغو میشود .

در صورتی که تیم امنیت سایت به خریدی مشکوک شوند و یا خریدی با مبالغ بالا صورت پذیرد ، تیم امنیت اطلس این اجازه را دارد که از مشتری طبق دستور پلیس فتا جمهوری اسلامی ایران برای جل.گیری از فیشینگ ، احراز هویت به عمل آورد و در صورت تایید محصول ارسال و در غیر این صورت مبلغ بلوکه و آی پی و کلیه مشخصات شخصی مشتری به پلیس فتای کشور معرفی و تمامی فعالیت ها از سمت سایت برای وی غیر فعال میشود .

اگر خریدی به دلایلی توسط سایت کنسل شود ، مبلغ واریزی مشتری طبق قوانین شاپرک 24 ساعت پس از خرید به حساب وی واریز خواهد شد .

حتما از آی پی داخلی در هنگام خرید استفاده کرده و از و ی پی ان استفده نکنید ، در غیر این صورت امکان لغو سفارش و بازگشت هزینه پس از 24 ساعت وجود دارد .

به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است .

اگر در هنگام خرید از سایت های خارجی به هر دلیلی سایت ارائه دهنده محصول(سایت خارجی) هزینه واریزی را بلوکه کند و یا محصولی را ارائه ندهد یا اکانت خریدار و مشتری را ببندد ، سایت اطلس دیزاین تا زمان ریفاند پول هیچگونه مبلغی را (به عنوان خسارت یا مبلغ پرداختی مشتری)قادر به بازداخت به مشتری نخواهد بود و وظیفه پیگیری این موضوع و بازگشت پول با مشتری است و هر زمان که پول به بازگشت بخورد(ریفاند شود) با کسر یک درصد کارمزد و مالیات خرید، مبلغ به حساب مشتری واریز میشود .

تمامی محصولات فیزیکی سایت در روز های کاری (شنبه تا چهارشنبه) ارسال میشوند.

ارسال اندکی از محصولات به استان هایی با مسافت طولانی ممکن است  72 الی 96 ساعت به طول انجامد, پس صبور باشید.

به هیچ عنوان در محل تحویل امکان تسویه حساب وجود ندارد و تمامی پرداخت ها باید از طریق سایت انجام گرفته باشد.

در صورت داشتن مشکل در انتخاب محصول یا هر گونه سوال حتما از طریق چت آنلاین یا ایمیل با ما ارتباط بر قرار نمایید.

در انتخاب محصول و هزینه آن دقت نمایید زیرا محصول فروخته شده و هزینه آن قابل برگشت نمیباشد.

تمام قوانین سایت برای بالا رفتن کیفیت, رفاه حال شما و هر چه بهتر خدمت رسانی ما به شما عزیزان میباشد.

موفق باشید.