گیفت کارت استیم آرژانتین ARS پزو

خرید گیفت کارت استیم آرژانتین ARS پزو

خرید گیفت کارت استیم آرژانتین ARS پزو


توجه، مهم : سایت در حال به روز رسانی میباشد،در صورتی که قصد خرید و تحویل آنی گیفت کارت پزو آرژانتین مورد نظر خود را دارید از وب سایت جدید مجموعه اطلس با عنوان گیفت کارت گو اقدام و به صورت آنی تحویل بگیرید . 

با گیفت کارت های ارژانتین تا 70% بازی های استیم خود را ارزانتر تهیه کنید

Cyberpunk 2077

توضیحاتی در رابطه با گیفت کارت استیم آرژانتین پزو ARS :

Steam از نظر بخش بازی های رایانه ای یکی از بزرگترین سیستم عامل توزیع دیجیتال است. اگر اهل بازی رایانه شخصی باشید ، احتمال زیاد است که Steam را در رایانه خود بارگیری کنید . گذشته از قرار دادن تعداد زیادی بازی دیجیتال ، Steam به شما امکان می دهد بازی ها را مستقیماً از طریق برنامه خریداری کنید ، یا کدهایی را که از طریق یک شرکت شخص ثالث خریداری کرده اید وارد کنید . گیفت کارت های استیم آرژانتین این امکان را به شما میدهند که بتوانید بازی های خود را از استور استیم تا 70% ارزانتر از تمامی ریجن ها خریداری نمایید .

  • سایت دارای اینماد دوستاره میباشد
  • تمامی گیفت کارت ها اورجینال و شامل گارانتی میباشند
  • گیفت کارت استیم آرژانتین با آی پی غیر ایران در اکانت استیم ریجن آرژانتین فعال میشود
  • گیفت کارت استیم آرژانتین بین 1 تا 5 دقیقه پس از خرید ایمیل خواهد شد
  • در انتخاب و خرید گیفت کارت استیم آرژانتین دقت نمایید ، گیفت کارت فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمیشود

در ادامه توضیحات خرید گیفت کارت استیم آرژانتین پزو ARS :

برای فعالسازی گیفت کارت های استیم آرژانتین نیازی نیست که حتما از آی پی ارژانتین استفاده نمایید و با هر آی پی غیر ایران نیز میتوانید گیفت کارت ها را در اکانت آرژانتین خود فعالسازی نمایید . همچنین می توانید اطلاعات کارت شخصی خود را در استیم والت خود وارد کرده یا منابع مالی مستقیم به آن اضافه کنید. در اصل ، Steam Wallet یک نوع بانک دیجیتالی است که به کاربران امکان می دهد وجهی به حساب Steam خود اضافه کنند که به نوبه خود می تواند برای خرید بازی های موجود در Steam استفاده شود. از کدهای کیف پول Steam نیز می توانید برای پیش خرید تعداد مشخصی از وجوه برای افزودن به حساب خود استفاده کنید.

نحوه فعالسازی و خرید گیفت کارت استیم آرژانتین پزو  ARS :

با توجه به تحریم ها شما برای ردم کردن و فعال کردن گیفت کارت پرو استیم ارژانتین میبایست از آی پی های غیر ایران استفاده نمایید .

پس از ثبت خرید چقدر زمان میبره تا استیم آرژانتین برای ما ارسال شود ؟

پس از ثبت خرید و انجام احراز هویت شما توسط پشتیبانی و امنیت سایت ، خرید شما تکمیل شده و تمامی خرید ها با توجه به حجم سفارشات بین 1 الی 5 دقیقه پس از خرید برای شما ایمیل خواهد شد .

پس از خرید گفت کارت آرژانتین چه کار باید کنیم ؟

پس از ثبت خرید ، گیفت کارت ها در ساعات کاری سایت بین 9 الی 23 برای شما بین 1 تا 5 دقیقه پس از خرید ایمیل و میتوانید از آن استفاده نمایید .

برای خرید سی دی کی بازی ها استیم و تمامی پلتفرم های خود با بهترین قیمت و گارانتی مادام به همراه پشتیبانی آنلاین میتوانید از بزرگترین وب سایت عرضه سی دی کی در کشور به نام سی دی کی اطلس با آدرس اینترنتی www.cdkeyatlas.ir استفاده نمایید تا در کمترین زمان سی دی یک بازی مورد نظر شما براتون ارسال شود .

استیم ولت آرژانتین
توجه

خرید گیفت کارت آنی

وب سایت جدید مجموعه اطلس

گیفت کارت گو

wpChatIcon