گیفت کارت ایکس باکس XBOX

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

خرید گیفت کارت ایکس باکس | خرید گیفت کارت XBOX

سایت دارای نماد اعتماد دو ستاره میباشد ،گیفت کارت ایکس باکس به صورت کد اورجینال میباشند و بین 1 الی 5 دقیقه پس از سفارش برای شما ایمیل خواهند شد .

توضیحاتی در رابطه با خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX :

شما برای اینکه بتوانید از استور مایکروسافت استفاده کنید و بهره مند شوید میبایست بابت خرید های خود چه بازی چه نرم افزار مبلغی را پرداخت کنید که این مبالغ یا باید از طریق ویزا ، مستر و یا پی پال انجام شود یا از طریق خرید گیفت کارت Xbox که روش اول در کشور به دلیل تحریم ها و قیمت ها و هزینه های سنگین این کار و استفده از مستر و واسطه ها ، انجام و خرید از این طریق سخت و مرقون به صرفه نبوده و به همین دلیل برای خرید از پلتفرم های مورد نظر خود همانند ایکس باکس میبایست از طریق خرید گیفت کارت Xbox اقدام نمایید .

طریقه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس XBOX :

شما ابتدا باید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و مبلغ آن را در نظر بگیرید سپس با توجه به مبلغ آن بازی یا محصول و یا آیتم مورد نظر خود گیفت کارتی به همان قیمت از طریق خرید گیفت کارت Xbox انجام دهید و با همان مبلغ به راحتی بازی یا محصول مورد نظر خود را از سایت ایکس باکس و یا استور مایکروسافت خریداری نمایید .

در ادامه توضیحات خرید گیفت کارت ایکس باکس Xbox :

همچنین شما برای خرید کد بازی های دیجیتالی ایکس باکس و یا همان سی دی کی بازی های XBOX باید از طریق gift card ها اقدام کنید همچنین برای خرید این بازی ها میتوانید با پشتیبانی اطلس در ارتباط بوده و به راحتی و با قیمتی عالی همین بازی ها را خریداری نمایید .

برای خرید کد بازی های اورجینال ایکس باکس Xbox اینجا بزنید .

برای خرید بازی های دیجیتالی و سی دی کی اینجا بزنید .

در ادامه توضیحات تکمیلی خرید گیفت کارت Xbox :

گیفت کارت XBOX یکی از محصولات جانبی کنسول xbox است که شرکت مایکروسافت برای بازیکنان و طرفداران xbox به بازار ارائه کرده است. با خرید گیفت کارت Xbox گیمرها تا سقف اعتباری که گیفت کارت خریداری شده اعتبار دارد میتوانند از فروشگاه xbox و یا استور مایکروسافت خرید کنند.

خرید گیفت کارت Xbox

خرید گیفت کارت Xbox

چند مورد از محصولاتی که می توان از فروشگاه ایکس باکس مایکروسافت خریداری نمود :

  • خرید آیتم بازی ها
  • خرید گلد برای استفاده از شبکه لایو
  • استفاده از اشتراک EA Access
  • دسترسی و خرید موزیک، فیلم و …
  • پیش خرید بازی ها | Pre Order
  • گیم پس | Game Pass

پس از خرید گیفت کارت Xbox به شما یک کد یک بار مصرف همانند کد شارژ و به صورت انحصاری xbox یا مایکروسافت را به شما می دهد ، که با توجه به اعتبار آن می توانید حساب کاربری خود را شارژ کنید ..

لازم به ذکر است که گیفت کارت ایکس باکس Xbox، نه تنها دسترسی شما به Xbox Store را باز می کند بلکه شما با استفاده از اکانت مایکروسافت خود می توانید از Windows Store روی کامپیوتر یا Windows Phone خود نیز استفاده نمایید. تمامی گیفت کارت های سایت گیفت کارت اطلس شامل گارانتی مادام بود نه 48 ساعته که سبب بن شده و بلوکه شدن اکانت شما میشوند .

اعتبار گیفت کارت Redeem شده نیز تا زمان مصرف کل اعتبار در حساب شما باقی خواهد ماند.

شما به راحتی از طریق وب سایت گیفت کارت اطلس که مرجع عرضه گیفت کارت و لایسنس به صورت عمده و تک میباشد اقدام کرده و به صورت آنی پس از خرید محصول خود را دریافت و از خدمات آن بهره مند شده و از پشتیبانی  محصول لذت ببرید .

توجه

خرید گیفت کارت آنی

وب سایت جدید مجموعه اطلس

گیفت کارت گو

wpChatIcon