گیم پس آلتیمیت

گیم پس آلتیمیت یکی از بزرگترین و قدرتمندترین اشتراک ها و سرویس های منتشر شده از سمت کمپانی بزرگ مایکروسافت ایکس باکس میباشد که در ابتدا این سرویس تنها در اختیار گیمران ایکس باکس با عنوان گیم پس بود که فقط بازی های تحت این اشتراک رو استفاده میکردند که به مرور این اشتراک تقویت شده و به سرویس Game Pass Ultimate تبدیل شد که شامل گیم پس (بازی های اشتراک گیم پس) گلد (اشتراک ورود به بخش آنلاین و لایو) و EA PLAY که یکی از بهترین سرویس های کمپانی بزرگ EA میباشد هست که تمامی گیمران در سراسر جهان میتوانند ازز این اشتراک بهره مند شوند . از مزیت های خرید این اشتراک از وب سایت گیفت کارت اطلس اورجینال بودن اشتراک با توجه به مجوز های سایت برای خرید های ارزی و محصولات اورجینال میباشد و میتوانید برای همیشه به صورت آنلاین بازی کنید .

آشنایی با گیم پس آلتیمیت Game Pass Ultimate

اشتراک یا سرویس گیم پس به صورت ماهیانه بوده و چیزی به نامهه 6 ماهه و یا 12 ماهه ندارد و نباید با توجه به هزینه های کم اقدام به خرید اشتراک های ارزان قیمت کرد چرا که سریال نامبر کنسول شما در صورتی که به عنوان یک متقلب ثبت شود امکان بن شدن کنسول و بلوکه شدن اکانت شما میشود ، پس همیشه در جریان باشید که چیزی به نام اشتراک 12 ماهه (یک ساله) گیم پس آلتیمیت وجود ندارد مگر در زمان های خاص که خود مایکروسافت به عنوان هدیه این اشتراک رو برای دو ماه رایگان روی گیم پس فعال کنه مثل تعطیلات سالنو میلادی که 2 ماه هدیه در سرویس گیم پس اضافه شد.

"خرید

اشتراک Game Pass Ultimate چگونه کار میکند ؟

شما پس از خرید اشتراک گیم پس آلتیمیت که شامل اشتراک یک ماهه و سه ماهه (کنسول های وان اس دیجیتال) است ، مشخصات اکانت جدید ایکس باکس خود را پس از خرید از طریق پشتیبانی چت آنلاین سایت و یا پشتیبانی تلگرام برای تیم اطلس ارسال کرده و در کمترین زمان ، اشتراک Game Pass Ultimate مورد نظر شما بر روی اکانت خودتون فعال شده و میتوانید به صورت آنلاین تمامی بازی های اشتراک گیم پس را به همراه گلد و EA PLAY بازی کنید.

مزایای استفاده از گیفت کارت گیم پس آلتیمیت

  • خرید قانونی و اورجینال گیم پس آلتیمیت
  • دسترسی به بیش از صد ها عنوان تاپ و انحصاری
  • فعالسازی همزمان بر روی ایکس باکس ، پی سی و موبایل (اندروید)
  • اتصال به شبکه لایو مایکروسافت
  • امینت بالای خرید به دلیل اورجینال بودن سرویس
  • اورجینال بودن اشتراک با توجه به مجوز های سایت برای خرید های ارزی و محصولات اورجینال

خرید گیم پس آلتیمیت پی سی PC

چگونه از گیفت کارت گیم پس آلتیمیت استفاده کنم ؟

شما پس از ثبت خرید خود و انتخاب اشتراک مورد نظر خود کافیست مشخصات اکانتی که تا به حال بر روی آن اشتراک Game Pass Ultimate فعال نشده است را برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان صاحب این اشتراک قدرتمند شوید .

تاریخ انقضای گیم پس آلتیمیت چقدر است ؟

از زمانی که Game Pass Ultimate برای شما فعال میشه تا یک ماه شما میتوانید از این اشتراک استفاده نمایید و پس از آن نیز میتوانید همان اکانت خود را تمدید و یا با اکانت جدید و با همین قیمت کم دوباره گیم پس آلتیمیت خریداری نمایید بدون اینکه بازی های دالنود شده شما حذف شوند .

آیا گیم پس پی سی PC هم فعال میشود ؟

بله شما با خرید اشتراک گیم پس برای PC پی سی میتوانید از این اشتراک برای سیسیتم مورد نظر خود بهره مند شده و از تمامی بازی های آن لذت ببرید

فعالسازی گیم پس آلتیمیت موبایل به چه صورت است ؟

همانند خرید گیم پس آلتیمیت ایکس باکس تفاوتی در خرید های آن وجود ندارد و شما در هنگام ثبت سفارش به جای ایکس باکس و پی سی ، گیم پس آلتیمیت موبال رو خریداری میکنید و تمامی بازی ها بر روی موبال شما فعال میشوند .

گیم پس آلتیمیت

گیفت کارت و اشتراک گیم پس آلتیمیت را سریع و به صورت آنلاین خریداری کنید.

ما اینجا هستیم تا خرید گیفت کارت را برای شما راحت و سریع کنیم. “آسان، سریع و ایمن” 3 کلمه به ظاهر ساده ولی برای ما یک هدف بزرگ است. به سادگی گیفت کارت خود را انتخاب کنید. سپس با یک روش پرداخت امن با آسودگی خیال، معامله را انجام دهید. خیلی سریع کارت هدیه و گیفت کارت خود را تحویل بگیرید. بدون زمان انتظار، بدون نیاز به ترک خانه!

Game Pass Ultimate خود را سریع دریافت کنید .

اشتراک گیم پس game pass ultimate خود را فورا دریافت خواهید کرد. بعد از آن که شما خرید و پرداخت خود را تکمیل کردید. بلافاصله پس از پرداخت ایمیلی را با کد کارت هدیه و اطلاعات کارت دریافت می کنید. همچنین ما برای راحتی شما کاربران عزیز امکان نمایش مستقیم بر روی صفحه نمایش را قرار داده ایم. شما در همان لحظه قادر هستید گیفت کارت خود را دریافت کنید. شما قرار نیست راه دشواری را طی کنید. بدون نیاز به هیچ تنظیمات و یا فعالسازی – گیفت کارت در هر زمانی قابل استفاده می باشد.

توجه

خرید گیفت کارت آنی

وب سایت جدید مجموعه اطلس

گیفت کارت گو

wpChatIcon